41562 18N a
41562 18N am
41562 18N b
41562 18N d
41562 18N a
rasprodato
erp arrow ee E RIGHT
Unutrašnja rasveta
SAPANA - 41562-18N
Šifra proizvoda: 41562-18N Lager: Dostupno u Austriji Rok isporuke 7 - 15 radnih dana
Uronite u magičnu atmosferu plafonske lampe SAPANA. Mat niklovano plastično kućište u kombinaciji sa satenskom i opalnom plastikom stvara meko svetlo bez odsjaja koje uranja vašu sobu u harmoničan ambijent. Inovativna funkcija preko zidnog prekidača omogućava vam podešavanje osvetljenja na različitim nivoima, od 100% do 50% i 10% osvetljenosti. SAPANA takođe ima pozadinsko osvetljenje koje stvara dodatnu atmosferu. Zahvaljujući funkciji memorije, možete zadržati svoja željena podešavanja. Sa prečnikom od 294 mm i visinom od 25 mm, SAPANA se elegantno uklapa u svaku prostoriju. Svetiljka je opremljena energetski efikasnim LED sistemom osvetljenja od 18W koji proizvodi svetlosni izvor od 2100 lm i svetlosnu efikasnost od 1600 lm. Uživajte u toploj i privlačnoj svetlosti sa temperaturom boje od 3000K. SAPANA je takođe sertifikovana po IP44 standardu, što je čini idealnom za vlažne sredine kao što su kupatila. Dozvolite SAPANA da očarava vaše sobe svojim stilskim dizajnom i briljantnim osvetljenjem.
Pročitaj više
3.748,00 RSD
  • Besplatna dostava za sve kupovine preko 5.000 RSD.
MSS
BACKLIGHT
MF
IP44
Prečnik:
294 mm
Visina (mm):
25
Abažur Ø:
294 mm