41562 24WW a
41562 24WW am
41562 24WW b
41562 24WW d
41562 24WW a
rasprodato
erp arrow ee E RIGHT
Unutrašnja rasveta
SAPANA - 41562-24WW
Šifra proizvoda: 41562-24WW Lager: Dostupno u Austriji Rok isporuke 7 - 15 radnih dana
Doživite elegantnu harizmu plafonske lampe SAPANA. Kućište od drveno-optičke plastike u kombinaciji sa satenskom i opalnom plastikom stvara meko, difuzno svetlo koje uranja vašu sobu u prijatan ambijent. Praktična funkcija preko zidnog prekidača vam omogućava da podesite osvetljenje na različitim nivoima – od 100% do 50% i 10% osvetljenosti. SAPANA takođe ima suptilno pozadinsko osvetljenje koje stvara dodatnu atmosferu. Zahvaljujući inteligentnoj funkciji memorije, možete zadržati svoja željena podešavanja. Sa prečnikom od 420 mm i visinom od 25 mm, SAPANA se harmonično uklapa u svaku prostoriju. Svetiljka je opremljena snažnim LED sistemom osvetljenja od 24W koji proizvodi svetlosni izvor od 2700 lm i svetlosnu efikasnost od 2300 lm. Uživajte u toploj i privlačnoj svetlosti sa temperaturom boje od 3000K. SAPANA je takođe sertifikovana po IP44 standardu, što je čini idealnom za vlažne sredine kao što su kupatila. Dozvolite SAPANA da ulepša vaš dom svojim stilskim dizajnom i impresivnim osvetljenjem.
Pročitaj više
6.135,00 RSD
  • Besplatna dostava za sve kupovine preko 5.000 RSD.
MSS
BACKLIGHT
MF
IP44
Prečnik:
420 mm
Visina (mm):
28
Abažur Ø:
420 mm