41767 30Q a
41767 30Q d
41767 30Q c
41767 30Q b
41767 30Q am
41767 30Q zldw
41767 30Q a
rasprodato
erp arrow ee D RIGHT
Unutrašnja rasveta
CLAY - 41767-30Q
Šifra proizvoda: 41767-30Q Lager: Dostupno u Austriji Rok isporuke 7 - 15 radnih dana
Plafonska lampa je napravljena od belog mat metala i akrila u izgledu drveta, kao i opal akrila, raspoređenih u prečniku od 400 mm x 400 mm x 50 mm (dužina x širina x visina). Lampa dolazi sa LED sijalicom snage 30 W i naponom od 230 V. Izvor svetlosti ima osvetljenost od 4350 lm i izlaznu snagu od 1740 lm na temperaturi boje od 2700-6500K. Ova plafonska lampa je pravi atrakcija i idealna je za moderne životne prostore. Sa LED lampom štedite energiju i štitite životnu sredinu.
Pročitaj više
5.489,00 RSD
  • Besplatna dostava za sve kupovine preko 5.000 RSD.